Зустріч з лідерами самоврядування

      07 грудня, у День місцевого самоврядування, відбулася зустріч сільського голови Надії Девіцької з  лідерами учнівського самоврядування закладів освіти  Тур’є-Реметівської сільської ради.  Під час спілкування Надія Павлівна ознайомила представників учнівського самоврядування з повноваженнями та організацією роботи сільської ради, постійних комісій, депутатського корпусу і виконавчого апарату та запросила до співпраці між сільською радою і учнівським самоврядуванням.

      До зустрічі долучилися також заступники сільського голови Олександра Крупчинська, Володимир Король, керуючий справа апарату сільської ради Михайло Біган, секретар сільської ради Марія Багара.

      Представники закладів освіти мали змогу ознайомитися з роботою відділів сільської ради та організацією роботи у центрі надання адміністративних послуг.

      Під час спілкування  учнів цікавили питання, пов'язані із організацією дозвілля молоді, благоустроєм населених пунктів, баченням проблем життєдіяльності шкіл, сіл громади та їх вирішення. Президенти шкіл також цікавилися  лідерськими якостями керівників громади.

      У ході зустрічі Надія Павлівна запропонувала запрошеним висловити своє бачення майбутнього розвитку нашої маленької батьківщини.

      Надія Павлівна зазначила, що керівництво громади, депутатський корпус докладають усіх зусиль, щоб школярі  навчались у затишних приміщеннях, всіляко підтримують талановитих та обдарованих дітей.

     Лідери учнівського врядування поділилися власним досвідом роботи, розповіли про заходи, які проводяться з ініціативи шкільних лідерів, та про плани на майбутнє.

     Голова ради була приємно вражена, що учнівська молодь цікавиться роботою органів влади  та бажає навчитись азам місцевого самоврядування, управління територіальними громадами, адже це- непроста справа.