Вітаємо наших учнів у числі переможців „GENIUS Olympiad Ukraine”!

GENIUS Olympiad (Олімпіада Геніїв) – найбільший конкурс проєктів екологічного спрямування у світі для школярів 8–11 класів, який щорічно проводиться у Сполучених Штатах Америки з 2011 року.

Метою «GENIUS Olympiad» є сприяння глобальному розумінню екологічних проблем і досягненню сталого розвитку за допомогою фундаментальних наук, мистецтва, креативного письма, інженерії, дизайну та розвитку бізнесу.

Конкурс спонукає до вирішення викликів та створює можливості отримання знань і розвитку навичок, необхідних лідерам та агентам майбутнього, які сприятимуть забезпеченню екологічної сталості протягом усього їхнього життя. Саме тому GENIUS є абревіатурою від «Global Environmental Issues and Us» (Глобальні екологічні проблеми та ми), а девіз конкурсу – заклик «Збудуємо краще майбутнє разом!».

Щороку участь у фіналі конкурсу беруть більше 1000 учасників з понад 70 країн світу. Згідно з правилами проведення конкурсу, до участі запрошуються винятково здобувачі освіти 8–11 класів, яким виповнилося 13 років.

Цього річ до участі в олімпіаді долучилися двоє здобувачів освіти із Тур’є-Реметівського закладу загальної середньої освіти – це Немчик Дмитро  (номінація «Екологія та біорізноманіття») та Олександра Петрила-Бурчин – (номінація «Фотографія»).

Екологічний проект Дмитра Немчика «Зберегти зелені велетні с.Тур"ї Ремети»  і  фоторобота Олександри  Петрила-Бурчин «Help!»  отримали  «Срібло» на олімпіаді.

   

Дякуємо вам за сміливість долучатися до Олімпіади у такий час. Війна не може забрати наші мрії, наші бажання, нашу силу та волю до перемоги. Творимо наше майбутнє. Все буде Україна!