БЛАГОДІЙНА ВИСТАВКА-ЯРМАРОК "ВОСКРЕСНИ, ПИСАНКО!"

Писанка - це оберіг  і символ нашого народу, у який ми закладаємо все те, що відчуваємо, і все, що нам найбільш необхідно у цей час - ПЕРЕМОГУ.

6 квітня у нашій громаді відбулася благодійна виставка-ярмарок "Воскресни, писанко!" на підтримку воїнів-земляків, які перебувають у лавах ЗСУ. Свято проходило у Тур’є-Реметівському закладі загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів за участі всіх закладів освіти громади, закладів культури та медицини. Вчителі, учні, батьки, вихователі і дошкільнята чудово постаралися і представили на виставці писанки та великодні вироби різних форм, дизайну, кольорів, виконаних у різноманітних техніках - писанки, крашанки, мальованки, крапанки, розписані воском, зернівки, декупаж, квілінгові, мотанки, вишиті бісером, дерев’яні, з пап’є маше, ліплені, в’язані гачком, кінусайга, артишок, травлення кислотою, виготовлені з фоамірану, нитки , глини та багато інших. Сьогодні, як ніколи актуальним  є  використання  в писанкарстві  патріотичної символіки, українського патріотизму,  незламності,  та віри в перемогу. Під час виставки проходили майстер-класи з розписування писанок, які проводили педагоги та учні закладів освіти. 

Велике різноманіття представлених писанок та великодніх виробів радувало око кожного учасника заходу, до якого долучилися жителі громади та внутрішньо переміщені особи, які проживають у громаді. Почесним гостем заходу був голова Ужгородської районної адміністрації Юрій Гузинець, який відмітив про важливість даного заходу, так як в умовах воєнного стану кожен Українець вважає своїм обов’язком допомагати Україні та нашим захисникам. Сільський голова Надія Девіцька подякувала всім учасникам виставки-ярмарку, та  нагородила учасників подяками сільської ради. 

Кожна писанка виготовлялася з єдиною мрією - мир на рідній землі.