Відзначення Дня соборності України в закладах освіти Тур’є-Реметівської сільської ради

З нагоди пам’ятної державної дати, Дня соборності України, 21 січня 2022 року в закладах освіти Тур’є-Реметівської сільської ради проведено заходи національно-патріотичного спрямування. Так, серед учнів 7-9 класів проведено конкурс малюнкуів на тему "Моя рідна Україна", оформлено учнівські реферати та презентації до Дня соборності України; класними керівниками проведені виховні години на теми: "22 січня - День соборності України", "Ми - українці", "Україна - соборна держава". За ініціативи бібліотекарів у шкільних бібліотеках організовано виставку "Політика пам’яті" та фотовиставку "Соборна Україна: від ідеї до життя". Вчителями історії проведено уроки історії України на теми: "Ідея соборності України: минуле, сучасне, майбутнє", "Єдина незалежна соборна, Україно моя!", "Державність, соборність, стабільність".

у Тур’я Пасіцькому ЗЗСО І-ІІІ ступенів до свята проведено один з етапів військово-патріотичної гри "Сокіл" ("Джура"): "Відун" та показові заняття з медичної допомоги.

Всі проведені патріотичні і виховні заходи у закладах освіти сприяли тому, що учнівська молодь змогла відчути дух дружби, свободи і гордості за свою державу.