Урочисте відкриття спортивного залу у Раківській гімназії

     27 травня - особливий день в історії Раківської гімназії Усміхнені обличчя дітей, щасливий блиск в очах – всі зібралися на урочисту - подію- відкриття новозбудованого спортивного залу.

      На будівництво спортзалу по програмі Президента України «Велике будівництво» було виділено 4,8 мільйона гривень з Держфонду регіонального розвитку та близько 700 тис. гривень державної субвенції на соціально-економічний розвиток окремих територій.

     В урочистому відкритті взяли участь голова Закарпатської обласної ради Олексій Петров, голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков, голова Тур’є-Реметівської сільської ради Надія Девіцька, народні депутати України Михайло Лаба і Роберт Горват, керівництво Ужгородщини.

      У вітальному слові до громади, учнів, педагогів та жителів Ракова голова Закарпатської ОДА Анатолій Полосков розповів, що за будівництво цієї спортивної споруди свого часу, ще будучи головою облдержадміністрації, взявся Олексій Петров. Нинішнє керівництво ОДА прийняло естафету і спільно з обласною радою, народними депутатами, керівництвом райради та місцевою громадою зуміли довести роботу до успішного завершення.

     Олексій Петров привітав школярів, для яких, власне, й відкрито цей сучасний спортзал та висловив сподівання, що вони зможуть себе реалізувати як спортсмени, як майбутні чемпіони й олімпійці.

        Надія Девіцька у своєму виступі привітала учнів та педагогів з відкриттям нового спортивного залу, побажала їм, щоб всі заняття та змагання, що проходитимуть у ньому , були яскравими, насиченими та цікавими, щоб уроки з фізичної культури проходили з радістю, а учні закладу готові були досягти високих спортивних результатів.