УПЕРЕД ДО УСПІХУ

У рамках проєкту "Посилення захисту національних меншин, включаючи ромів та мов меншин в Україні" у громаді проведено тренінг «Уперед до успіху». Тема тренінгу вибрана не випадково, адже саме зараз молодим людям треба дати можливість  впевнитися, що успіх залежить від власних зусиль і від співпраці з іншими. Необхідно скоординувати зусилля та розвивати чітких життєві орієнтири. Необхідно навчити молодих людей створювати ситуацію успіху. 

Життєвий шлях особистості залежить від того, як вона здатна пізнавати себе і світ, свідомо визначити мету й підпорядкувати їй свою діяльність. Кожен прагне чогось досягти в житті, щоб пишатися собою. Сучасний світ – це світ конкуренції, тому кожен має прагнути стати успішним , максимально розвивати себе, свій характер.

Для участі у тренінгу запрошено представників молоді віком від 19 до 22 років у кількості 20 осіб. Серед учасників 14 молодих дівчат та 6 хлопців з числа внутрішньо переміщених осіб (4 часників), ромської народності  (4 учасників), словацької – 2 учасників.