Тур'є-Реметівський ЗДО - серед переможців обласного конкурсу "Кращий заклад дошкільної освіти»


20 грудня голова облдержадміністрації Віктор Микита нагородив переможців обласного конкурсу "Кращий заклад дошкільної освіти" у 2021 році

«Нашим завданням є підвищення якості освіти у навчальних закладах області усіх рівнів. Усе починається з дошкілля.

З різних об’єктивних причин Закарпаття, на жаль, має досить низькі показники в рейтингу ЗНО у порівнянні з іншими регіонами. Якісні зміни потребують тривалого часу та системності. Роботу з покращення цієї ситуації ми розпочали шляхом інтеграції окремих програм та пілотних проєктів.

Один з елементів – це заохочення кращих закладів освіти області та педагогічного складу за велику роботу, яку кожен виконує безпосередньо на місцях», – зауважив Віктор Микита.

За його словами, конкурс – це важлива ініціатива для нашого краю, яка започаткована з метою виявлення кращих закладів дошкільної освіти області, зміцнення, оновлення їхньої матеріально-технічної бази та привернення уваги місцевих органів виконавчої влади й органів місцевого самоврядування, громадськості до проблем дошкільної освіти в нових соціально-економічних умовах.

Заклади-переможці були нагороджені Почесними грамотами департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації та грошовими преміями у розмірі:

- І місце – 75 000 грн;

- ІІ місце – 65 000 грн;

- ІІІ місце – 55 000 грн.

Серед переможців (ІІ місце) - Тур'є-Реметівський заклад дошкільної освіти Тур'є-Реметівської сільської ради