Спільний проєкт МОН та ЮНІСЕФ – «Поруч»

Сьогодні на подвір’ї Порошківського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів було гамірно – Тур’є-Реметівська громада долучилася до спільного проєкту Міністерства освіти і науки України та ЮНІСЕФ – «Поруч», що має на меті забезпечити психосоціальну допомогу дітям та молоді, які постраждали від війни.
В рамках проєкту для 70 дітей і підлітків від 6 до 16 років провели ігрові заняття на спортивному майданчику біля закладу освіти.
Проєкт проводиться за підтримки Закарпатської асоціації футболу, благодійного фонду «Розвиток футболу України» у партнерстві з Українською асоціацією футболу та за підтримки Дитячого фонду УЄФА.
Учасників проєкту привітали голова Закарпатської асоціації футболу, депутат обласної ради Іван Дуран, голова Ужгородської військової адміністрації Радіон Кіштулинець, голова Тур’є-Реметівської сільської ради Надія Девіцька, депутат районної ради Петро Грицик, голова федерації футболу Ужгородського району Іван Ковач, член виконкому ЗАФ Степан Селменський, Дітям розповіли історію закарпатського футболу, наголосили на важливості дотримання здорового способу життя.
Веселого настрою та позитивних емоцій учасникам додали виступи танцювальних колективів «Турянська долина» та «Невгамовні».
Після запальної руханки психолог, медик і футбольний тренер спілкувалися з дітьми, яких об’єднали у три локації: «Територія безпеки», «Здоров’я і безпека», «Спортивна».
Психологи проводили групову роботу, завдання якої було перевірити, вміння поступатися, проявляти ініціативу, лікарі спортивної медицини закріпили знання дітей щодо зміцнення імунітету здоров'я та життя, а вчителі фізкультури провели веселі естафети та бігові вправи.
   
   На зображенні може бути: 17 людей, люди стоять та на відкритому повітрі