"СОКІЛ" ("ДЖУРА")

Сьогодні, 20 травня,  у мальовничому селі Полянська Гута пройшов  районний етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), у конкурсних випробуваннях якого взяло участь 10 команд закладів загальної середньої освіти сільської ради.  

Гра проводиться з метою виховання у молодого покоління українців відданості Батьківщині, готовність обороняти рідну землю, бути фізично розвиненим та духовно багатим.

    Владислав Цапик, начальник відділу освіти, молоді та спорту сільської ради, звертаючись до учасників гри наголосив, що  військово-патріотична гра «Сокіл» («Джура») є однією з важливих форм національно-патріотичного виховання дітей та учнівської молоді, а на сьогоднішні змагання зібралися найсміливіші, найрозумніші, найспритніші патріоти нашої держави. Побажав також усім отримати задоволення від гри та перемоги. 

     Військовий комісар Перечинського районного територіального центру комплектування та соціальної підтримки капітан Дмитрук Я.Д. вітаючи учасників Гри висловив сподівання, що юні джури підтримають славні козацькі традиції й намагатимуться не відставати від своїх героїчних предків у змаганнях.

Учасники гри виконували стройові вправи у конкурсі «Впоряд», змагались у 10 етапах туристично-спортивної смуги перешкод, «Перетягування линви»,  влучності стрільби з пневматичної гвинтівки , демонстрували свої знання з історії України, козацтва та рідного краю у конкурсі «Відун», виконували тестові та практичні завдання.

Навіть примхливі погодні умови не завадили позитивному настрою команд- учасниць, який панував протягом всього заходу.

 У  заповзятій боротьбі визначились найсильніші учасники гри:

Рій «Тур’яни» - Тур’є-Реметівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – І місце;

Рій «Патріоти краю» - Тур’я пасіцького закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів – ІІ місце;

Рій «Нащадки козацької слави» - Вільшинківської гімназії – ІІІ місце.