ПРОТИДІЯ НАСИЛЬСТВУ

Безпека — базова потреба людини. Проте дехто перебуває в небезпеці навіть вдома. Насильство – це будь-які навмисні дії одної людини по відношенню до іншої, які порушують її права й свободи і наносять їй моральну та тілесну шкоду.

Кожного року більше 1 000 000 людей в Україні страждають від різних форм насильства саме у своїх родинах. А до спецслужб звертається лише 10% жертв.

Тренінг «Протидія насильству» проведено 18 жовтня 2022 року серед представників ромської народності у місці компактного поселення у селі Тур’я Пасіка. Мета тренінгу: ознайомити учасників з поняттями та видами насильства. Основні завдання тренінгу: усвідомити факти насильства щодо себе та інших; сформувати в молодіжному середовищі  небайдуже відношення до проблем жорстокості та насилля; сформувати вміння не боятися говорити про проблему; виявлення осіб, які страждають від жорстокого відношення. Серед учасників молоді люди ромської народності, які проживають в селі Тур’я Пасіка та молодь, яку вони прихистили себе з Центральної та східної України. У занятті взяли участь 19 молодих людей. З них  3 ромської народності, 4 внутрішньо переміщені та місцеві жителі.