Програма залучення молоді до відновлення України "ВідНОВА:UA"

Міністерство молоді та спорту України спільно з Державною установою "Всеукраїнський молодіжний центр" та громадською організацією "Центр політичних студій та аналітики "Ейдос" у рамках проєктів UNDP Ukraine/ПРООН в Україні "Підтримка громадянського суспільства та молоді" та "Сприяння безпеці людини в Україні через реагування та багатовимірну кризу, спричинену війною" за фінансової підтримки Міністерства закордонних справ Данії та Уряду Японії відповідно, реалізує національну програму залучення молоді до відновлення України "ВідНОВА:UA".

Прогарама націлена на активну, драйвову молодь від 18 до 35 років, та людей, які бажають дізнатися більше про свою країну, які вже відвідали багато місць в Україні й на тих, хто тільки мріє про подорожі. У рамках програми розпочато набір для участі в молодіжних обмінах.

Ключова мета програми обмінів - об’єднання нації, формування соціальної активної молоді та відновлення країни. Кожен обмін триватиме 5 інтенсивних днів.

Етапи проведення обмінів: І обмін - червень - липень;

ІІ обмін - липень - серпень;

ІІІ обмін - серпень - вересень.

Реєстрація здійснюється за посиланням http://surl.li/hatci.

Детальна інформація про програму на сайті http://eidos.org.ua/vidnovaua/.

Контактна особа: Ольга Бідник, головний спеціаліст відділу регіональної молодіжної політики та підтримки ініціатив молоді департаменту молодіжної політики Міністерства молоді та спорту України, тел. 066 950 85 99, електронна адреса regiomol@ukr.net.