Проєкт

ЗОБФ "Благо" спільно з ініціативною молоддю Тур’є-Реметівської громади  реалізували  проєкт “Створення інформаційно-просвітницького молодіжного центру в Тур’ї-Реметі з акцентом на вирішення проблем воєнного стресу, формування стресостійкості на воєнний час та оздоровлення молоді».

 Цільова група: молодь громади та внутрішньо переміщені особи   від 14 до 35 років з наголосом на залученні ромської молоді та підлітків та інших молодих людей різних етнічних груп.

Під час реалізації проекту для молоді було проведено тренінги, консультації та зустрічі з молоддю, неформальне спілкування та спільний відпочинок.

З метою визначення найкращого часу для освітніх, інформаційних заходів та консультацій було проведено опитування молоді через засоби інтернету, а саме гул-форма. Метою  опитування була необхідність  зрозуміти  потреби молоді громади.

Найбільшу зацікавленість серед молоді викликав тренінг «Уперед до успіху».Тема тренінгу вибрана не випадково, адже саме зараз молодим людям треба дати можливість  впевнитися, що успіх залежить від власних зусиль і від співпраці з іншими. Необхідно скоординувати зусилля та розвивати чітких життєві орієнтири. Необхідно навчити молодих людей створювати ситуацію успіху. Тренінг було проведено 07.09.2022 року  із залученням представників Перечинського районного центру зайнятості.

Не меншу зацікавленість викликав тренінг «Протидія насильству» метою якого було ознайомити учасників з поняттями та видами насильства , а основними завданнями -  усвідомити факти насильства щодо себе та інших; сформувати в молодіжному середовищі  небайдуже відношення до проблем жорстокості та насилля; сформувати вміння не боятися говорити про проблему; виявлення осіб, які страждають від жорстокого відношення.

За результатами проведеної роботи протягом участі у тренінгу 60 молодих людей з числа жителів громади, внутрішньо переміщених осіб, представників національних меншин взяли участь в опитуванні з метою визначення найкращого часу для освітніх, інформаційних заходів та консультацій. З учасниками було проведено 6 тренінгів, 30 консультацій з молоддю, індивідуальні зустрічі та профорієнтаційна робота. Розроблено буклети, презентації та тренінги з визначених тем.

В подальшому планується продовжувати роботу у визначеному напрямку та залучати більше молоді до роботи молодіжного ХАБу.