Про проведення Всеукраїнської акції "Єдина Україна - ІІІ"

Відділ національно-патріотичного виховання Мінмолодьспорту разом з Університетом Григорія Сковороди в Переяславі реалізовують Всеукраїнську акцію "Єдина-Україна". Цільовою аудиторією заходу є населення країни, яке прагне усвідомити основні цінності існування української нації, підвищити власний рівень знань про багатовікову історію, важливі події та персоналії українського державотворення. Проведення акції планується з 17 по 30 жовтня 2022 року через безкоштовні просвітницькі лекції в онлайн режимі.

Програма заходу містить лекційні заняття, тренінги, інші форми взаємодії, та спрямована на формування української громадянської ідентичності у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність).

Основними завданнями заходу є:

підвищити в учасників рівень знань про багатовікову історію, важливі події та персоналії українського державотворення, державні символи України;

поінформувати населення про радянські міфи щодо становлення української нації;

реалізувати програму із практичних занять та гутірок, що формує українську громадянську ідентичність у населення на основі суспільно-державних (національних) цінностей (самобутність, воля, соборність, гідність);

провести онлайн зустрічі з відомими людьми, які роблять вагомий внесок до формування української громадянської ідентичності у населення.

Реєстрація за посиланням https://bit.ly/39Mn2sb

ПОЛОЖЕННЯ