Подорож у Країну Доброти

Милосердя, чуйність, співчуття до слабших споконвіку були характерною рисою українського народу. Міжнародний день людей з  інвалідністю - це нагадування всім про обов’язок перед людьми, що потребують захисту та підтримки  завжди, а особливо у цей непростий час.

Сьогодні у нас в гостях були «особливі» дітки. Для кожного з нас - мами чи тата - наша дитина – виняткова, не така як усі, особлива. Але є батьки, які віддали б усе на світі за те, щоб їх дитина була звичайна, така як усі.
       У сільському клубі Тур'ї Ремети відбувалося справжнє дитяче свято – свято у Країні доброти! Привітати маленьких глядачів завітали перший заступник сільського голови Тур'є-Реметівської сільської ради Олександра  Крупчинська, начальник відділу освіти молоді та спорту Владислав Цапик та начальник відділу культури та туризму Любов Скубенич. Для головної дитячої аудиторії виступили чудові вихованці Тур'є-Реметівської школи мистецтв: ансамбль гітаристів під керівництвом Наталії Скубенич, зразковий аматорський фольклорний гурт "Родина" та ансамбль сопілкарів "Дударик" керівник Ольга Мицька. Вела чудове свято  Ольга Головей та її незамінний помічник клоун Веселун, який розважав глядацьку аудиторію непростими загадками і вручав активним учасникам повітряні подаруночки.

Після закінчення свята діткам були вручені солодкі подаруночки а також накритий смачний стіл.