Нарада з керівниками закладів освіти

18 травня 2021 року під головуванням начальника відділу освіти, молоді та спорту Тур'є-Реметівської сільської ради Владислава Цапика відбулася нарада керівників закладів освіти громади та їх заступників. На порядок денний винесені питання про організоване завершення 2020-2021 навчального року, проведення зовнішнього незалежного оцінювання, підвищення кваліфікації педагогічних працівників.

У роботі наради взяла участь перший заступник міського голови Олександра Крупчинська, директор КНП "Перечинський районний центр первинної медико-санітарної допомоги" Юрій Малишко.

Начальником відділу Владиславом Цапиком акцентовано увагу на актуальних питаннях освітньої галузі щодо організації завершення 2020/2021 навчального року.

Очільник освіти ознайомив керівників закладів освіти з станом справ з фінансування освітньої галузі.

Головний спеціаліст відділу Наталія Король розповіла про особливості організації освітнього процесу та закінчення навчального року. Акцентувалась увага керівників ЗЗСО на особливостях підсумкового оцінювання, переведення та випуску здобувачів освіти у 2020/21 навчальному році, змінах у проведенні ЗНО, важливості своєчасного інформування батьків та зацікавлених осіб у цих змінах та особливостях.

Провідний спеціаліст відділу Любов Граб ознайомила присутніх з питаннями, які готуються на чергову сесію сільської ради та акцентувала увагу на дотриманні керівниками інструкції з ведення ділової документації.

Юрій Малишко проінформував про важливість вакцинації педагогічних працівників та відповів на питання, які цікавили освітян.

Олександра Крупчинська у своєму виступі звернула увагу на питання трудової дисципліни, контролю за санітарно-епідемічним режимом. Окремо подякувала присутнім за проведення конкурсів та масових заходів в умовах карантину.

За підсумками проведеної наради директори закладів отримали відповідні доручення.