Нагородили переможців обласного конкурсу „Захисники України: історія та сьогодення”

В обласній державній адміністрації нагородили переможців обласного конкурсу літературних творів, творів образотворчого мистецтва та фоторобіт „Захисники України: історія та сьогодення”.

Зазначений конкурс проводиться щороку департаментом освіти і науки, молоді та спорту обласної державної адміністрації серед учнівської молоді віком від 11 до 16 років. Стартують творчі змагання у чотирьох номінаціях – „Лист”, „Вірш”, „Малюнок”, „Фоторобота” – 14 жовтня – у День захисника і захисниць України. 

Цьогоріч учасниками ІІІ етапу стали 156 учнів: у номінації „Лист” – 36, у номінації „Вірш” – 42, „Малюнок” – 42 та „Фоторобота” – 36.

„Обрати найкращих серед кращих  було досить складно, – зазначила Мар’яна Марусинець, директор департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації. – Кожен із учасників – талановитий, захоплений творчістю і прагнув донести свої почуття, своє розуміння запропонованої тематики. Роботи оптимістичні, душевні, відкриті та щирі, як і їхні автори”.

Попри юний вік конкурсанти зуміли передати досить глибоке  розуміння історії і суворої сучасності, героїчного досвіду народу та особисті здобутки учасників буремних подій на сході України.

„Роботи учасників пройняті духом патріотизму й гордості за славну історію Українського народу, вирізняються оригінальністю композиції, – зауважив заступник голови облдержадміністрації Ігор Шинкарюк. – Дякую кожному педагогу за допомогу творчим учням реалізувати свою особистість через малюнок, фото, літературний твір”.

Учнів-переможців відзначили дипломами департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації і грошовими преміями від 1 до 3 тисяч гривень, роботу педагогів, які підготували переможців, відзначили грамотами департаменту освіти і науки, молоді та спорту облдержадміністрації.

Серед переможців, у номінації „Лист” Надія Скубенич, учениця Турицької гімназії Тур’є-Реметівської сільської ради (учитель Тетяна Качур);

Традиційно роботи переможців увійшли до „Альманаху дитячої творчості”. У цьому році це том 7. Усі твори образотворчого мистецтва та фотороботи учасників ІІІ етапу представлено на виставці, розміщеній у Закарпатському обласному палаці дитячої та юнацької творчості „ПАДІЮН”.