КУБОК ТУРЯНСЬКОЇ ДОЛИНИ

26 червня 2022 року у чудовому спортивному залі Раківської гімназії пройшов турнір з паркового волейболу серед дівчат на кубок Турянської долини, приурочений Дню Конституції України.
Змагання з цього виду спорту проводились вперше, але від цього емоцій та спортивних баталій було не менше. Даний вид спорту є спрощеним варіантом між класичним та пляжним волейболом, в якому на майданчику приймає участь дві команди по 4 чоловіки. Цього разу на площадці - самі дівчата!!
Бажання взяти участь у турнірі виявили дві команди волейболісток з Тур’ї Ремети, команда села Ракова нашої громади, команда з Новоселиці Дубриницько-Малоберезнянської сільської ради та команда з Перечина Перечинської міської ради. За умовами змагань турнір пройшов за коловою системою.
Після проведення жеребкування та урочистого шикування з привітальним словом виступили Надія Девіцька, голова Тур’є-Реметівської сільської ради, Владислав Цапик, начальник відділу освіти, молоді та спорту сільської ради
За результатами змагань п’яте місце посіла команда села Раково, четверте місце – команда міста Перечин.
Трійку призерів відкриває команда з Новоселиці, на другій сходинці – команда з Тур'ї Ремети. Медалі золотого ґатунку та кубок Турянської долини за перше місце здобула команда ВК «Лідер» (Тур'ї Ремети)
На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні    На зображенні може бути: 10 людей, люди стоять та на відкритому повітрі

На зображенні може бути: 11 людей та у приміщенні   На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні

                        На зображенні може бути: 5 людей, люди стоять та у приміщенні