Координатор соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України»

Тур’є-Реметівська сільська рада та відділ освіти, молоді та спорту Тур’є-Реметівської сільської ради сприяють реалізації соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» відповідно до Указу Президента України від 17 грудня 2020 р. №574  «Про започаткування соціального проєкту «Активні парки – локації здорової України» та постанови Кабінету Міністрів України від 07.04.2023 № 326 «Про затвердження Положення про соціальний проєкт «Активні парки – локації здорової України».

З метою  забезпечення впровадження оздоровчої рухової активності, популяризації  здорового способу життя  на території нашої громади визначено координатора активних парків – Михайла Бабущака.

Головною метою координатора є забезпечення впровадження оздоровчої рухової активності серед усіх верств населення, у тому числі осіб з інвалідністю, створення умов для зниження показників захворюваності, поліпшення якості та тривалості активного життя населення, профілактики захворювань і подолання їх наслідків.

 Михайло Бабущак  буде проводити заняття з оздоровчої рухової активності. Він навчить правильно виконувати фізичні вправи, відкоригує їх, і , за потреби, надасть  додатковий необхідний спортивний інвентар.

Михайло –  молодий чоловік з активною життєвою позицією, спортсмен, педагог, тренер. Відвідавши його заняття хоча б один раз, ви обов’язково прийдете ще!

В подальшому слідкувати за анонсами занять можна із сторінки фейсбук https://www.facebook.com/groups/1448370642228495/?ref=share_group_link