І етап етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»)

Сьогодні, 11 травня 2023 року на базі Тур’є-Реметівського закладу загальної середньої освіти І-ІІІ ступенів  було проведено І (територіальний) етап Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»). Окрім того, що Гра пробуджує дух патріотизму, привертає увагу до історії України, звичаїв та традицій, вона забезпечує підростаюче покоління важливим життєвим досвідом, відкриває нові здібності та навчає.

До участі у грі зареєструвалося 10 роїв середньої вікової групи із всіх 10 закладів загальної середньої освіти громади.

«Вже не вперше ми проводимо військово-патріотичну гру «Джура», яка покликана на виховання громадян-патріотів, захисників державної незалежності та територіальної цілісності України, які плекають українські традиції, духовні цінності, володіють відповідними знаннями, вміннями та навичками, здатні реалізувати свій потенціал в умовах сучасного суспільства – зазначила сільський голова Надія Девіцька, вітаючи учасників Гри.

Команди-рої взяли участь у  конкурсах «Відун», «Рятувальник», «Топографія», «Туристсько-спортивна смуга перешкод», «Стрільба», «Підтягування/віджимання», «Метання гранати», «Перетягування линви».

Майстер-класи з гасіння умовної пожежі показали представники ДЗРЗ ГУ ДСНС, з надання першої медичної допомоги – лікар амбулаторії загальної практики сімейної медицини Іванна Кецук, зі зразками зброї ознайомив учнів Артур Іванов, старший сержант, інструктор відділення рекрутингу та комплектування першого відділу Ужгородського РТЦК.

Козацький дух та підлітковий азарт тривав протягом усього дня.  Захоплююче видовище, злагодженість дій у роях,  продемонстрували учасники на конкурсі «Впоряд», показали гарну фізичну підготовленість до туристичної смуги перешкод, влучно стріляли зі зброї та гідно представили рої на теоретичних конкурсах.

За результатами участі команд-роїв у всіх Конкурсах переможцем І (територіального) етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної Гри «Сокіл» («Джура») стала команда-рій «ТУР’ЯНИ»Турє-Реметівського ЗЗСО І-ІІІ ступенів. ІІ місце виборола команда-рої «НЕЗЛАМНІ - Р» Раківської гімназії. ІІІ місце - у команди-рою «НАЩАДКИ КОЗАКІВ» Тур’я Бистрянської гімназії.

Щиро вітаємо переможців та учасників І етапу Гри “Сокіл” (“Джура”)!   Дякуємо педагогам – виховникам за підготовку роїв до змагань.                     

До нових перемог!